Електродвигуни: особливість та класифікація - Київ.Info

Електродвигуни: особливість та класифікація

Електродвигуни є важливою складовою будь-якого виробництва через змогу перетворення електричної енергії в механічну. Завдяки цій властивості, електродвигуни набувають все більшого поширення у різних галузях промисловості, в якості приводу електротранспорту та інструментів, у побутовій техніці та системах автоматизації.

Класифікація електродвигунів

Електродвигуни розрізняються за горизонтально та вертикально розташованим валом. Також, їх класифікують за призначеннями, конструкцією, потужністю. За конструктивним виконанням розрізняють електродвигуни:

–        Асинхронні – це найбільш поширені електродвигуни у промисловості, в яких частота обертання магнітного поля статора переважає за частоту обертання ротора. Головне їхнє призначення полягає у перетворенні енергії змінного струму в механічну. Компанія NERI MOTORI виробляє асинхронні електродвигуни потужністю до 315 кВт, які вважаються одними з найкращих.

–        Синхронні – зазвичай використовують для насосів та генераторів постійного струму та для великих вентиляторів та компресорів. Частота обертання ротора співвідносна з частотою обертання магнітного поля.

–        Вибухозахищені – особливістю є висока міцність та непроникна оболонка, тому вони використовуються у небезпечних зонах. Вони є трифазними двигунами асинхронного типу.

–        Електродвигуни з електромагнітним гальмом – використовуються для приводу механізмів, в яких повинна бути фіксована зупинка у певний час.

–        Двохшвидкісні – використовують для приводу механізмів, які вимагають ступеневого регулювання частоти обертання.

Електродвигуни за кількістю фаз:

–        Однофазні – призначені для домашнього або ж промислового виробництва. Потужним виробником однофазних електродвигунів є іноземні компанії, а саме NERI MOTORI та MOTIVЕ.

–        Трифазні – найбільш поширений тип асинхронних машин. Вони призначені для приводу механізмів, які вимагають певне фіксоване гальмування  у регламентований час.

Де придбати якісні електродвигуни

Підібрати електродвигун високої якості від визнаних брендів саме для вашої діяльності ви можете на сайті компанії «Техно-Привід». У неї представлено широкий асортимент різноманітних електродвигунів, які відзначаються високою якістю та надійністю. Тривалий час компанія постачає техніку в іноземних виробників I-Mak Reduktor, CHIARAVALLI, CMR Riduttori , Neri Motori, які користуються попитом на українському ринку.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com