Електроопори на Шулявському мосту генпідрядник поміняє за власний кошт, – Кличко | Київ.Info

Електроопори на Шулявському мосту генпідрядник поміняє за власний кошт, – Кличко

Також генпідрядник має відшкодувати збитки власникам пошкоджених автівок

Опори освітлення на Шулявському мосту генпідрядник буде міняти за власний рахунок і відшкодує збитки власникам пошкоджених автівок. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час брифінгу.

“Підкреслю: генпідрядник, який давав гарантію на експлуатацію об’єкта, здійснить всі роботи за свій рахунок”, – сказав Кличко. 

Він зазначив, що фахівці обстежили всі опори освітлення. Однак вони викликали сумніви в надійності зміцнення, і вночі підрядник здійснив демонтаж шести опор.

Також “Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд”, як замовник будівництва, звернеться до суду з відшкодування підрядником збитків за пошкоджені автомобілі киян. 

Мер столиці додав, що на новий міст підрядник дав гарантію 50 років.

Як повідомлялося, учора, 15 грудня, у столиці було паралізовано рух на Шулявському шляхопроводі через падіння одразу трьох електроопор. Через це на ділянці дороги утворилися затори. 

Пізніше в Київській міській прокуратурі повідомили, що за фактом падіння трьох електроопор на Шулявському шляхопроводі в Києві відкрито кримінальне провадження. Справу порушено за ч. 2 ст. 275 Кримінального кодексу України (Порушення правил щодо безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд).

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com