Ердоган приїде в гості до Зеленського, опубліковано програму заходів | Київ.Info

Ердоган приїде в гості до Зеленського, опубліковано програму заходів

Ердоган приїде в Україну з офіційним візитом.

Президент України Володимир Зеленський запланував зустріч з головою Турецької Республіки Реджепом Тайіпом Ердоганом у понеділок, 3 лютого. Про це повідомляється на сайті глави держави.

Так, через два дні Ердоган приїде в Україну з офіційним візитом. На сайті Зеленського вже опубліковано програму заходів, які заплановано на 3 лютого.

Об 11:00 розпочнеться офіційна частина заходу, яка відбудеться в Маріїнському палаці. Під керівництвом українського і турецького президентів відбудеться засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною і Туреччиною.

Володимир Зеленський і Реджеп Таїп Ердоган, president.gov.ua

Під час переговорів сторони повинні обговорити шляхи поглиблення стратегічного партнерства і співпраці за всіма напрямками взаємодії.

Після засідання лідери обох країн підпишуть українсько-турецькі двосторонні документи, після чого відбудеться спільна прес-конференція Зеленського та Ердогана, на якій вони виступатимуть перед журналістами

На 16:00 заплановано участь президентів в Українсько-турецькому бізнес-форумі. Відомо, що сам форум розпочнеться о 14:00.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook