Єрмак привітав себе з днем народження, похваливши при цьому Зеленського - Київ.Info

Єрмак привітав себе з днем народження, похваливши при цьому Зеленського

Про це написав очільник Офісу президента України Андрій Єрмак на своїй сторінці у Facebook.

“Досить несподівано, але сьогодні був гарний день і я точно його запам’ятаю! Два тижні інтенсивної роботи на відстані від Офісу дали змогу подивитися на багато речей свіжим поглядом. Я впевнений, що ми на правильному шляху і нам усе вдасться. І хоч кількість випробувань, яка звалилася на всіх нас за цей рік, безпрецедентна, у мене немає жодних сумнівів у тому, що все буде добре”, – написав Єрмак.

Також він побідкався на “тонни бруду”, які на нього, нібито, було вилито за останній рік.

“Відверто кажучи, мій професійний шлях не був простим. Але на мене ніколи не виливалися такі тонни бруду, як у цьому році, коли я почав займатися політикою. Попри це я зовсім не втратив драйву і впевненості, тому що з нами йде велика кількість прекрасних і світлих людей”, – додав глава ОП.

Не забув Єрмак похвалити і президента Володимира Зеленського.

“Вдячний президенту за ту можливість, яку саме він дав нашій команді. Якщо хтось ще не вірить у нас, ми боротимемося за кожну людину, ми будемо переконувати і пояснювати своє бачення і свою стратегію. Я дуже щасливий, що народився саме в цій країні. І, не зважаючи на всі складнощі в долі України, розумію, що в нас усіх з’явився історичний шанс. Це сталося після революцій і повторилося зараз після того, як до влади прийшов президент Зеленський. Хто б там що не говорив – я знаю, яку величезну повагу викликає наша країна і наш президент у всьому світі”, – написав він.

“Дякую всім і кожному за цей рік. Друзям – за те, що ви завжди поряд. Недругам – що тримаєте в тонусі. Близьким і рідним – просто за те, що ви є. І батькам – за те, що є я”, – підсумував глава Офісу президента.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com