ЄС почав депортувати українських заробітчан з-за карантину | Київ.Info

ЄС почав депортувати українських заробітчан з-за карантину

Через порушення карантинних обмежень, трудових мігрантів з України масово депортують з країн Європейського Союзу.

Відомо, що влада Німеччини тільки за період з липня по вересень вислали з країни близько 300 українців. З огляду на введені в ЄС і Німеччини епідеміологічні обмеження, поки громадяни України не мають права в’їжджати в ФРН в рамках безвізових поїздок з туристичною, приватною або діловою метою.

 Однак, спритні співвітчизники вже придумали, як в’їхати в ФРН, незважаючи на карантинні обмеження. Схема проста: дрібні або непублічні польські фірми з працевлаштування наймають громадян України нібито для роботи в Польщі. Потім людям пропонується нелегальне працевлаштування з кращою зарплатою в Німеччині. Найчастіше мова йде про послуги в сфері догляду за людьми і домогосподарством.

Таким чином, українці легально в’їжджають на територію Польщі і, відбувши там карантин, намагаються їхати вже далі – в Німеччину та інші країни ЄС. При цьому, вони використовують підроблені трудові договори, румунські та угорські паспорти, в тому числі і фальшиві, чеські робітники візи.

У свою чергу, поліцейські разом з міграційною службою проводять спецоперації в пошуках порушників. Після їх депортують назад в Україну.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com