Facebook планує запустити монетизацію коротких відео - Київ.Info

Facebook планує запустити монетизацію коротких відео

Американська компанія Facebook планує дозволити користувачам соцмережі заробляти на рекламі в коротких відеороликах. У “сторіз” також можна буде розміщувати рекламу.

Про це йдеться у заяві на сайті Facebook.

Згідно з планами Facebook, у хвилинні відео можна буде вставляти рекламні оголошення, загальний час показу яких ну буде перевищувати 30 секунд. Якщо відео буде йти понад 3 хвилини, то загальна тривалість реклами становитиме не більше 45 секунд. У компанії запевняють, що реклама не буде заважати перегляду контенту.

“Зараз ми зосереджені на впровадженні системи монетизації в коротких відеороликах, до тестування якої ми приступимо в найближчі тижні. Ми також дамо можливість розміщувати рекламу в сторіз”, – заявили в компанії.

Водночас вимоги до користувачів соціальної мережі залишаться незмінними. Користувачі зобов’язані публікувати відео з зареєстрованої сторінки, а не з особистого профілю, а також бути старшими 18 років.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com