ФОП вийшли на масштабний мітинг під американським посольством - Київ.Info

ФОП вийшли на масштабний мітинг під американським посольством

Сьогодні учасники масштабної акції протесту фізичних осіб-підприємців у Києві мітингували біля посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту “Чудова четвірка”на телеканалі ZIK під час включення повідомила кореспондент Ангеліна Сіренко.

Велика колона мітингувальників прийшла до будівлі посольства, мітингувальники пояснюють, що українська влада не чує їх вимоги, тому вони проситимуть допомоги донести їх позицію у всіх, в тому числі і у дипломатів. “Підприємці вирішили сьогодні звернутися до всіх можливих органів з проханням звернути увагу української влади на їх проблему. Вони кажуть, що, якщо на них і на їх мітинги в центрі столиці не звертають увагу, то вони будуть ходити і просити про допомогу в буквальному сенсі у всіх”, – зазначила кореспондент. Ангеліна Сіренко додала, що мітингувальники спочатку прийшли до Конституційного суду України, де передали лист-звернення. Після того з таким же зверненням пішли до Представництва Європейського Союзу, а згодом – до Посольства США. Як зазначила кореспондент, тут учасників акції протесту чекала величезна кількість правоохоронців, які оточили будівлю. Для того, щоб передати дипломатам лист, мітингувальникам довелося взяти будівлю посольства США в щільне живе кільце.

“Ми таким чином хочемо привернути увагу до того безладу, який відбувається в країні, і сподіваємося, що наші ключові зовнішні партнери, до яких більшість наших можновладців стоїть з простягнутою рукою, відреагують і вкажуть їм на те, що не можна порушувати базові конституційні права – право на підприємництво, право на працю, варто зберегти мікропідприємництво, спрощену систему оподаткування. Якщо наша влада не чує, ми будемо йти до тих, до кого вона прислухається”, – сказав один з координаторів руху “Save ФОП”.

Як додала кореспондентка, станом на даний момент акція протесту завершується, протестувальники починають розходитися. Ніяких сутичок сьогодні не було.

Як повідомляли раніше, Верховна Рада 1 грудня 2020 року після численних акцій вже схвалила компромісний проект закону, який відклав введення РРО (реєстраторів розрахункових операцій) до 2022 року, хоча він повинен був вступити в силу вже в 2021-му але, на думку протестувальників, цього недостатньо.

У грудні представники фізичних осіб-підприємців вирішили продовжити мітинги до вирішення озвучених ними вимог і готові стояти хоч до Великодня.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com