Фракція Медведчука відмовляється голосувати за зняття недоторканності | Київ.Info

Фракція Медведчука відмовляється голосувати за зняття недоторканності

Депутатська фракція “Опозиційна платформа – За життя” не голосуватиме за закон про внесення змін до Конституції щодо зняття депутатської недоторканності.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт ОПЗЖ.

“Коли ми голосували за цей законопроект в першому читанні, було зрозуміло, що недоторканність також буде знята з президента і суддів. І це був би хороший сигнал для суспільства. Якщо ж знімати недоторканність тільки з депутатів, то їх можна буде “нагинати”. Тому ми готові підтримати зняття недоторканності, але з усіх”, – заявив співголова фракції ОПЗЖ Юрій Бойко.

Зазначимо, як свідчать дані на сайті Верховної Ради, фракція ОПЗЖ не голосувала за прийняття законопроекту №7203 в першому читанні.

Нагадаємо, 30 серпня вночі Верховна Рада України прийняла у першому читанні проект постанови про попереднє схвалення законопроєкту про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України).

2 вересня комітет рекомендував Раді зняти недоторканність з нардепів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com