Голубовська зажадала ввести комендантську годину в Україні - Київ.Info

Голубовська зажадала ввести комендантську годину в Україні

Провідний інфекціоніст МОЗ професор Ольга Голубовська заявила, що так як в Україні ніяк не нормалізується ситуація з коронавірусів, і зараз стан справ з COVID-19 найважче з початку епідемії в країні.

Хоча б якимось чином виправити ситуацію допоможуть тільки введення комендантської години і заборона на авіаперельоти.

«Коли є певні карантинні обмеження, тоді вірус не має можливості адаптуватися, видозмінюватися і робити з себе ще більше агресивного агента. Вакцинація – це тільки один з компонентів протидії інфекційним захворюванням. Він важливий, але він один. Якщо просто вакцинувати і більше нічого не робити, то тоді потрібно зрозуміти, що ми будемо в природному інфекційному процесі, тобто максимально постраждалим державою », – сказала вона.

На думку Голубовської, тільки подальше посилення локдауна у вигляді введення комендантської години по всій Україні і закриття авіасполучення з іншими країнами дасть можливість зменшити кількість заражень COVID-19. «Закрийте авіасполучення, зробіть що-небудь. Потрібно зробити так, щоб мінімізувати можливість поширення коронавірус», – підсумувала Голубовська.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com