Громадський транспорт подорожчає по всій Україні – Київ.Info

Громадський транспорт подорожчає по всій Україні

В українських містах зростають ціни на проїзд у громадському транспорті. Відповідні рішення оприлюднені на офіційних сайтах міських рад.

За користування комунальним транспортом у кількох обласних центрах доведеться заплатити більше, ніж у столиці.

У Вінниці відсьогодні вартість проїзду в маршрутних таксі становитиме 10 гривень. Це на 2 гривні дорожче, ніж у Київському комунальному транспорті.

21 травня Львівська міська рада встановила вартість однієї поїздки в електротранспорті та автобусах на рівні 10 гривень.

Також підвищили ціну на проїзд в автобусах і електротранспорті в Миколаєві. Найближчим часом анонсують підвищення тарифів у Полтаві та в інших містах.

Нагадаємо, раніше міські голови обласних центрів заявили про те, що муніципалітетам доведеться підвищувати ціни на проїзд, якщо уряд не погасить кількамільярдну заборгованість за перевезення пільгових пасажирів з інших міст, яка існує з 2016 року. Громади щороку витрачають мільярди гривень на забезпечення мешканцям гарантій, встановлених державою, йшлося в заяві.

Найбільша заборгованість – перед Києвом. Як зазначав мер міста Віталій Кличко, на компенсацію пільгового проїзду в 2021 році Києвом заплановано витратити 803,3 млн грн. У зв’язку з цим Київрада звернулася до уряду із закликом ліквідувати заборгованість за пільговий проїзд з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com