Хакери злили в мережу дані понад 500 млн користувачів Facebook - Київ.Info

Хакери злили в мережу дані понад 500 млн користувачів Facebook

На хакерському форумі опублікували дані щонайменше 533 млн користувачів соціальної мережі Facebook. У мережу виклали телефонні номери та інші особисті дані користувачів Facebook.

Опубліковані хакерами дані містять особисту інформацію користувачів соцмережі зі 106 країн світу. Хакери злили в мережу 32 мільйони записів про користувачів в США, 11 мільйонів про користувачів з Британії та 6 млн про користувачів з Індії.

Хакери опублікували телефонні номери, ідентифікатори Facebook, повні імена користувачів, місце та дату народження, біографічні дані, а в деяких випадках навіть адресу електронної пошти.

“База даних такого розміру, що містить особисту інформацію, таку як номери телефонів багатьох користувачів Facebook, безумовно, призведе до того, що зловмисники скористаються даними для виконання кібератак або спроб злому”, – заявив технічний директор компанії Hudson Rock Алон Гал.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com