Георгій Тука пояснив небезпеку миротворчої місії за сценарієм Росії – Київ Інфо

Георгій Тука пояснив небезпеку миротворчої місії за сценарієм Росії

Росія прагне застосування миротворців виключно на лінії зіткнення, що фактично дозволить утворити на території України друге Придністров’я.

Про це заявив заступник міністра з тимчасово окупованих територій Георгій Тука в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Зараз є дуже багато критики щодо самої ідеї використання миротворчої місії, мовляв, це безрезультатно та ні до чого не призведе. Але сама по собі місія – це виключно інструмент, як, наприклад, ніж, яким можна ковбасу порізати, але можна й людину зарізати. Тому критикувати інструмент – це абсолютно неконструктивно», – переконаний Георгій Тука.

Отже, пояснює заступник міністра з тимчасово окупованих територій, усе залежить від того, як цей інструмент буде використаний.

«Росія прагне застосування миротворців виключно на лінії зіткнення, що фактично дозволить утворити на території України друге Придністров’я. І протягом наступних десятиліть ситуація на Донбасі дійсно перетвориться на заморожений конфлікт. Тоді як зараз конфлікт на Сході України абсолютно некомпетентно називати замороженим, адже є дорожня карта, виконання якої дозволить повернути контроль над територіями», – підкреслив Георгій Тука.

Нагадаємо, вчора в Нью-Йорку розпочалася 73-тя сесія Генасамблеї ООН. Українську делегацію традиційно очолив Президент України. У межах заходу Петро Порошенко зустрівся із 25 главами іноземних делегацій, у тому числі Великої Британії, Туреччини та США.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook