Георгій Тука: Рубан не гребував брати гроші за викуп полонених | Київ.Info

Георгій Тука: Рубан не гребував брати гроші за викуп полонених

Батьки полонених скаржилися на Володимира Рубана, що передавали кошти, а їхня дитина так і залишалася у полоні, і таких випадків було багато.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Гість програми розповів, що йому надходило багато інформації та скарг від родичів полонених щодо керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана.

«Відгуки були, м’яко кажучи, негативними», – розповів Георгій Тука.

Заступник міністра розповів, що він досліджував процеси обміну полоненими під час першої та другої війни у Чечні.

«Скільки там було бруду, грошей, брехні! Я вас можу запевнити, Рубан теж цим не гребував. Я не можу бути упевненим, що він ці гроші собі залишав чи передавав – не знаю», – заявив Георгій Тука та наголосив, що йшлося про тисячі доларів.

Гість програми розповів, що ще до того, як він почав працювати на Луганщині, а був задіяний у волонтерському об’єднанні «Народний тил», уже тоді надходили скарги на Володимира Рубана та його помічницю.

«Батьки скаржилися, що передавали кошти, а дитина так і залишалася у полоні. І, врешті-решт, Рубан просто нахамив і сказав «Відчепіться від мене», і таких випадків було не один. Тому я ніколи не мав жодної симпатії до цієї людини», – розповів Георгій Тука.

Нагадаємо, керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана затримали 8 березня на КПВВ «Майорськ» на Донеччині з арсеналом зброї. Шевченківський районний суд Києва взяв його під варту на 60 діб без визначення розміру застави. Голова СБУ Василь Грицак заявив, що Рубан у змові з керівництвом ОРДЛО готував масштабний теракт у центрі Києва, жертвами якого мали стати тисячі людей. У суді Володимир Рубан заявив, що його підставили.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com