ХІМІЧНА КАСТРАЦІЯ ПЕДОФІЛІВ. НЮАНСИ НОВОГО ЗАКОНУ ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗҐВАЛТУВАННЯ ТА РОЗБЕЩЕННЯ НЕПОВНОЛІТНІХ | Київ.Info

ХІМІЧНА КАСТРАЦІЯ ПЕДОФІЛІВ. НЮАНСИ НОВОГО ЗАКОНУ ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗҐВАЛТУВАННЯ ТА РОЗБЕЩЕННЯ НЕПОВНОЛІТНІХ

За документ проголосували нардепи.

Хімічній кастрації – бути! Усім педофілам примусово вводитимуть препарат, що пригнічує до нуля сексуальний потяг. А прізвища злочинців вноситимуть у реєстр, який буде відкритим для всіх українців.

Рада ухвалила закон про хімічну кастрацію педофілів. Текст документа
Верховна Рада ухвалила закон, що значно посилює відповідальність за зґвалтування та розбещення неповнолітніх. Але чому юристи і дехто з депутатів вважають, що норми закону – не запрацюють, бо аж надто негуманні, вивчала Валентина Мудрик. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

247 голосів – і закон, який пролежав у Раді більше двох років, нарешті ухвалено. Його номер 6449. Педофілам відтепер загрожує тюрма до мінімальних 15 років і пожиттєвий нагляд із боку правоохоронців. Прізвища сексуальних маніяків і душогубів дітей внесуть у відкриті реєстри. Їх чекає і хімічна кастрація. Без права на відмову – примусова.

На депутатів тиснула громадськість. Негайного розгляду законопроєкту люди зажадали після жорстокого вбивства Дарини Лук’яненко з Одещини – 22-річний сусід-душогуб зізнався, що мав до дівчинки сексуальний потяг. Їй було всього 11. Днями правоохоронці Дніпропетровщини знайшли і тіло Інни Дубик – маніяк до вбивства спочатку її зґвалтував – Інні було 13 років. А Аліні Васютиній з Донеччини було лише 6, над маленькою жертвою насильник поглумився півроку тому і теж задушив. Цей страшний перелік зростає щодня – лише за півроку більше 200 дітей стали жертвами педофілів, понад півсотні неповнолітніх злочинці вбили.

Часто не секс, а розбещення. Начебто спочатку просте бажання доторкнутися до дитини – вже є педофілією. Пояснюють сексологи і певні, що новий закон змусить ґвалтівників щонайменше замислитися. Їхню примусову кастрацію медики схвалюють:

“Геть пропадає лібідо. Його можна відновити тестостеронами. Краще за все до хімічної додавати ще й психологічну роботу. Перетрансформувати бажання “чувака” від дітей до дорослих жінок. Тим паче, що чоловік може сам захоче змінитися. Педофілія це набуте. Психологічна девіація. Від психологічних травм або сексуальних, та неможливості мати стосунки з дорослими жінками”.

Водночас, у парламенті сперечалися про юридичну колізію, в яку вступає новий закон. Адже паралельно депутати сьогодні проголосували в першому читанні і за ще один, як кажуть, більш проєвропейський законопроект під номером 6607.

У законопроекті Найєма пропонувалося збільшити арешт педофілам до мінімальних 20 років. Кастрація для них – необов’язкова, а лише за висновками лікарів. Реєстр хотіли зробити закритим – прізвища педофілів могли бачити лише правоохоронці, Мін’юст та керівники садків і шкіл. Правозахисники заявляють, що цей законопроект – більш гуманний, бо каструвати всіх поспіль насильників нелюдяно.

Та наразі більше шансів, що запрацює вже схвалений закон у Раді. Коли ж почнуть діяти нові, надсуворі норми для педофілів – поки що ніхто не знає. Підписати закон мають спікер і президент. Створювати реєстр насильників над дітьми доручать Кабміну, а як педофілів каструватимуть – докладної інструкції в законі не прописано.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Oblivki

Від Giraff


Від NovostimiraМи в Facebook