"Хлєбушек" за 140 тисяч: поліція провела рейди по закладам-порушникам карантину - Київ.Info

“Хлєбушек” за 140 тисяч: поліція провела рейди по закладам-порушникам карантину

В Україні запроваджено так званий карантин вихідного дня: у зв’язку з цим, з 00:00 суботи до опівночі неділі заборонена робота розважальних і частини торговельних закладів, а також кафе і ресторанів. Однак у Києві поліція вже змогла виявити декілька порушників серед закладів громадського харчування, серед яких “Holy Burger” та одіозний “Хлебный”.
Як повідомляють ЗМІ, обидва заклади належать одному власнику й розташовані на вулиці Шота Руставелі.
За порушення карантину підприємствам доведеться викласти кругленьку суму за штраф, який може досягати 140 тисяч гривень.

Цікаво, що у Києві “Хлебный” вже неодноразово опинявся у центрі скандалу. Однією з причин громадської критики стала принципово російськомовна назва закладу. У відповідь на це в інстаграмі з’явилася офіційна позиція “Хлебного”, у якому вони ще раз підкреслили свою принципову російськомовність.

Скріншот Instagram

А декілька років тому власники цих ресторанів виявили небувале хамство щодо фотографа видання Kyiv Post, буквально пославши його на три букви. Про цей інцидент написав сам постраждалий Костянтин Черничкін у фейсбуці.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com