Голова Держбудінспекції втратив посаду через фальшивий диплом | Київ.Info

Голова Держбудінспекції втратив посаду через фальшивий диплом

Кабінет міністрів звільнив Олексія Кудрявцева через підроблені дипломи про освіту.

Кабінет Міністрів звільнив Олексія Кудрявцева з посади голови Державної архітектурно-будівельної інспекції. Про це повідомляє у середу, 12 грудня, прес-служба інспекції.

Згідно з повідомленням, рішення було ухвалено на засіданні уряду.

Сам Кудрявцев заявляє, що проти нього була організована кампанія з дискредитації.

«Я надав усі докази, які свідчать, що я не порушував закон, і йдучи на державну службу мав необхідну українську освіту. Однак уряд ухвалив рішення про моє звільнення. Я не буду коментувати це рішення. Адже головне – це не посада, а щоб розпочаті в галузі будівництва реформи не зупинилися і були повністю реалізовані», – прокоментував Кудрявцев.

Також він висловив сподівання, що будівельна галузь розвиватиметься за європейськими стандартами та розпочаті перетворення (впровадження електронних послуг, сервіс «Прозора ДАБІ») будуть продовжені.

Звільнення Кудрявцева відбулося на підставі рекомендацій Національного агентства з питань держслужби, яке встановило факт фальсифікації диплома про вищу освіту під час вступу на державну службу. На засіданні 10 грудня комісія побачила в діях Олексія Кудрявцева дисциплінарне правопорушення і рекомендувала Кабінету Міністрів притягнути голову ДАБІ до відповідальності.

В основу висновків комісії лягли документи від Національної поліції, Міністерства освіти і науки України, Технічного університету Молдови, також була залучена поліція Молдови.

На момент вступу на посаду голови ДАБК в червні 2015 року, Кудрявцев, за його власними словами, пред’явив дипломи Київського міжнародного університету цивільної авіації та Національного університету «Одеська юридична академія».

На державну службу Кудрявцев потрапив у 2014 році як директор департаменту ДАБІ в Київській області. У своїй заяві Кудрявцев упустив пункт про наявність освіти, коли обіймав цю посаду.

Олексій Кудрявцев обіймав посаду голови Держаної архітектурно-будівельної інспекції з 26 червня 2015 року.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook