Гончарук виконав функцію громовідводу, щоб зняти негатив із Зеленського, – кандидат політичних наук | Київ.Info

Гончарук виконав функцію громовідводу, щоб зняти негатив із Зеленського, – кандидат політичних наук

Гончарук працював по сценарію, він не суб’єктний керівник, слабкий організатор

Гончарук мав виконати функцію громовідводу. Очікувалося, що зима буде з дуже поганими показниками і потім його звільнять, щоб зняти негатив із Зеленського. В якійсь мірі він з цим справився.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK заявив кандидат політичних наук Ростислав Балабан.

Ведуча програми поцікавилася у експерта, чи можна порівнювати Олексія Гончарука та Арсенія Яценюка на посаді прем’єра України.

На думку Ростислава Балабана, знак дорівнює між цими двома політичними гравцями ставити не можна.

“Ні. Це в ніякі зрівняння не йде. Гончарук працював по сценарію, не суб’єктний керівник, слабий організатор. Він не керував своїм урядом. Тим більше, ми розуміємо, що Кабінет Міністрів – це майже 900 чоловік. Він не керував цією армією. Звідси були і такі специфічні заяви і специфічні підготовки слайдів для звіту уряду “, – сказав експерт.

Ростислав Балабан вважає, що Гончарук на посаді прем’єр-міністра України мав виконати функцію “громовідводу”.

“Він мав виконати функцію громовідводу. Очікувалося, що зима буде з дуже поганим показниками і потім, весною, звільнити і зняти негатив із Зеленського. В якійсь мірі він з цим справився. Але не більше”, – додав експерт.

Як повідомлялося раніше, 4 березня, Верховна Рада України на позачерговому засіданні 353 голосами “за” відправила у відставку прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

Відразу після цього, парламент обрав новим прем’єр-міністром України Дениса Шмигаля.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook