Говорити про підвищення зарплати для нардепів поки зарано - Разумков - Київ.Info

Говорити про підвищення зарплати для нардепів поки зарано – Разумков

Голова ВР Дмитро Разумков сказав, що на рівні тієї заробітної плати, яка є сьогодні в українців, говорити про підвищення заробітної плати для народних депутатів поки що зарано.

“Я, наприклад, вважаю, що дійсно, повинен бути гідний рівень оплати праці, але повинен бути гідний рівень оплати праці всіх… Мені тут не будуть аплодувати мої колеги, але така позиція була і раніше, вона зараз не буде змінюватись. Мені здається, що на рівні тієї заробітної плати, яка є в державі, на рівні тієї мінімальної заробітної плати, яка є сьогодні у наших співгромадян, говорити про підвищення заробітної плати для народних депутатів поки що зарано, м’яко кажучи”, – сказав Разумков.

Він додав, що немає межі досконалості, але це має бути пов’язано зі зростанням економіки, добробуту громадян, розвитком держави та зростанням ВВП.

“А сьогодні говорити виключно про себе – я думаю, що це не зовсім правильно, м’яко кажучи. І з економічної, і з політичної, і з моральної точки зору”, – додав Разумков.

Нагадаємо, в Україні середня зарплата за місяць знизилася на майже 600 грн.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com