Гройсман і Порошенко пережили кризу у відносинах, – Чорновіл | Київ.Info

Гройсман і Порошенко пережили кризу у відносинах, – Чорновіл

Володимир Гройсман не зможе брати участь у президентських виборах в силу політичних обставин, а тому готується до парламентських перегонів.

Таку думку висловив політолог Тарас Чорновіл в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Гройсман має своє розуміння, чому йому не варто лізти в президентську гонку, адже це створить для нього чимало проблем. Натомість у нього є певний інтерес бути лідером президентської сили на парламентських виборах», – зауважив Чорновіл.

Політолог пояснює, що Гройсман не зможе брати участь у президентських виборах в силу політичних обставин, а тому готується саме до парламентських перегонів.

«Позиція Гройсмана полягає в тому, що він створює для себе інформаційні приводи, які висвітлюють його з найбільш вигідної позиції. Однак це явно не президентські амбіції, але амбіції людини, яка за сприятливих обставин хоче знову стати прем’єр-міністром», – вважає Чорновіл.

Він пояснив, що відносини Гройсмана і Порошенка насправді, не є такими поганими. Політики пережили певну кризу і зараз налагоджують взаємовідносини.

«У Президента немає побоювань, що прем’єр може піти на президентські вибори. Натомість Гройсман не має побоювань, що проти нього можуть бути якісь серйозні інтриги», – підсумував Тарас Чорновіл.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com