Гройсман має намір боротися із зростанням цін на продукти насиченням внутрішнього ринку українськими товарами | Київ.Info

Гройсман має намір боротися із зростанням цін на продукти насиченням внутрішнього ринку українськими товарами

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман має намір боротися із зростанням цін на продукти харчування насиченням внутрішнього ринку українськими товарами, а не поверненням до держрегулювання цін.

“Була низка причин, чому це відбувалося (зростання цін на продукти в Україні – ІФ), але це було пов’язано з тим, що з боку держави хронічно не приділялася увага багатьом заходам, і відбувався дефіцит товарів”, – сказав він в ефірі телекомпанії ТРК “Україна” в середу ввечері.

Крім того, прем’єр зазначив, що на світових ринках в минулому році почали зростати ціни на продовольство, що призвело до збільшення експорту і нестачі продукції на внутрішньому українському ринку.

“Що стосується держрегулювання (цін на продукти – ІФ), це можливо як крайній захід, але завжди мережі і виробники обходили його, і фактично це жодним чином не утримувало зростання”, – сказав В.Гройсман.

Він нагадав, що ціни в Україні зростали в усі роки, незважаючи на держрегулювання. “Що важливо – щоб доходи людей випереджали це зростання, і щоб український ринок був насичений якісною українською продукцією.

“Цього року через підтримку відповідних програм розвитку агропромислового комплексу, в тому числі і забезпечення продовольством, ми наситимо ринок українською продукцією, і такого зростання цін вже не буде”, – сказав глава уряду.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com