Гройсман про підготовку до парламентських виборів: Ми збираємо команду по всій країні | Київ.Info

Гройсман про підготовку до парламентських виборів: Ми збираємо команду по всій країні

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що в його майбутній команді, з якою він має намір піти на вибори до Верховної Ради, повинні бути люди, які володіють сучасним мисленням, досвідом, і розумінням, яким чином ідеї впроваджувати в життя.

“У мене повинні бути однодумці не тільки в уряді і в парламенті, які приймають і голосують, а й на місцях: ті, хто так само розуміє ідеї реформ. І тому ми дійсно зараз збираємо команду по всій країні: на рівні громад, міст, на рівні районів і областей. Збираємо тих людей, у яких є здорові думки і розуміння, як їх впроваджувати. Я вважаю, що така команда, яка може генерувати ідеї і впроваджувати їх, повинна бути успішною”, – сказав В.Гройсман в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Крім того, на питання чи будуть це “нові обличчя”, або “люди з досвідом”, прем’єр відповів, що в його команді будуть “справжні обличчя”, а саме люди, які мають відповідний досвід і розуміння процесів.

Як повідомлялося, в квітні поточного року В.Гройсман заявив, що для участі в чергових виборах до Верховної Ради він сформує нову політичну силу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Oblivki

Від Giraff


Від NovostimiraМи в Facebook