Гройсман: Якщо в Укрпошті затримають пенсії — нехай шукають іншу роботу – Київ Інфо

Гройсман: Якщо в Укрпошті затримають пенсії — нехай шукають іншу роботу

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман не допустить того, аби Укрпошта припинила доставляти пенсії громадянам.

Про це він заявив у вечірньому ефірі одного з українських телеканалів у п’ятницю, 26 жовтня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я зі ЗМІ дізнався, що керівництво Укрпошти заявляє про те, що припинить доставляти пенсії українським пенсіонерам. Це неприпустимо! Я цього не допущу. Я можу сказати, що економити нехай починають з себе, зі своїх заробітних плат і утримання. І якщо менеджмент, керівництво Укрпошти не розуміють соціальної ролі Укрпошти і якщо це буде їхня незмінна позиція, то я би радив їм усім разом зібрати та написали заяви і перейти на іншу роботу”,- сказав Гройсман.

Він наголосив, що призначав Ігоря Смілянського на посади генерального директора не для того щоб він ставив у заручни пенсіонерів,а для того, щоб він шукав правильні ринкові механізми, виконуючи соціальну функцію, робив компанію багатою.

Глава уряду нагадав,що для Укрпошти призначили вже наглядову раду,до складу якої увійшли професіонали. Уряд буде звертатися до неї з проханням надати свою оцінку ситуації та з іншого боку ” витверезили” керівництво Укрпошти.” Щоб таких бездомних заяв більше не лунало. Пошта буде доставляти пенсії і це є принципово важливою” сказав Гройсман.

На його думку, нині треба подумати й про те, яким чином підняти до нормального рівень заробітної плати наших поштарів.

Як повідомлялося, генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський в інтерв’ю “Урядовому кур’єру” заявив, що підприємство підготувало антикризовий план, який буде запроваджено 1 листопада, якщо не буде прийнято новий тариф на доставку пенсій. Цей план передбачає, зокрема, оптимізацію мережі у селах, тобто припинення доставки пенсій з 1 січня 2019 року, закриття 5-7 тисяч стаціонарних відділень, звільнення частини адміністративного й виробничого персоналу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook