“Хрущовки” точно зноситимуть в Україні – Київ.Info

“Хрущовки” точно зноситимуть в Україні

Уряд України планує змінити вже існуючий план з реконструкції районів. Знести «хрущовку», щоб побудувати на її місці багатоповерхівку, стане простіше.

Міністерство розвитку громад і територій України підготувало законопроект, що знижує бар’єр згоди мешканців на розселення і подальше знесення їх будинку — якщо раніше це було 100%, то зараз пропонується встановити на рівні 75%.

«Ви ж розумієте, що 100-відсоткової згоди від усіх мешканців на розселення не отримати ніколи. Це просто неможливо», — констатує з цього приводу заступник голови комітету Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

При цьому, за її словами, закон про реконструкцію кварталів в Україні було прийнято ще в 2006 році, проте відтоді так і не було розроблено механізму розселення старих будинків.

До того ж, багато жителів «хрущовок», щоб отримати більше житлоплощі, прописували до себе родичів, які фактично з ними не проживають.

Майбутнє проекту розселення жителів «хрущовок» залежить від того, чи буде досягнуто компромісне рішення між інвестором-забудовником, жителями і місцевою владою.

«Для забудовників це бізнес: якщо їм буде нецікаво цим займатися, то „хрущовки“ ніхто розселяти не буде», — зазначила Шуляк.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com