Ігор Мосійчук: Завдання України – запалити Кавказ і відкрити другий фронт проти Москви | Київ.Info

Ігор Мосійчук: Завдання України – запалити Кавказ і відкрити другий фронт проти Москви

 

Стратегічне завдання України та українців – запалити Кавказ і відкрити другий фронт проти Москви.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України (фракція «Радикальна партія Олега Ляшка») Ігор Мосійчук.

Відповідаючи на питання глядача, чи не боїться народний депутат Кадирова, Ігор Мосійчук зазначив, якби він боявся Кадирова, то вже давно би припинив займатися політичною діяльністю.

«Та мені справді дуже тяжко, через стан здоров’я. Бо ж один осколок після замаху залишився в нозі і треба буде робити операцію. Хоча українські лікарі поки що не схиляються до неї. Але всі операції я робив в Україні, це була моя принципова позиція. Стосовно Кадирова, я не боюся його. Хоча він убивця. І я переконаний, що саме за його наказом вбили Нємцова, за його наказом вбили і мою помічницю Аміну Окуєву», – заявив народний депутат.

Мосійчук наголошує, що так, Кадиров небезпечна людина, але боятися його не варто.

«Він є ворогом. Він відверто заявляє, що він є ворогом України. Але у той же час я чітко знаю, що коли Україна, яка зараз протистоїть московській агресії, тобто воює з нею, підпалить вогонь національно-визвольної боротьби на Кавказі, то Москва отримає другий фронт, де зазнає поразки. Тому стратегічне завдання України та українців – запалити Кавказ і відкрити другий фронт проти Москви», – заявив Ігор Мосійчук.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com