Іноземні війська в Україні: Зеленський підписав важливий документ - Київ.Info

Іноземні війська в Україні: Зеленський підписав важливий документ

Гарант Конституції української держави Володимир Олександрович Зеленський сьогодні, восьмого лютого, затвердив план допуску іноземних військових на територію нашої країни для проведення навчань у 2021 році. Президент України поставив свій підпис під законом №1131-9. Верховна Рада схвалила його в кінці січня.

Про це докладніше повідомляє ОПУ.

В Офісі президента України відзначили: «Прийняття даного документа було обумовлено необхідністю виконання процедур, які були передбачені Конституцією України, щодо схвалення рішення глави держави про допуск підрозділів інших країн на територію української держави».

Як відомо, в цьому році в Україні планується провести в Україні вісім багатонаціональних військових навчань. До участі в цих навчаннях мають намір залучити близько одинадцяти тисяч іноземних військовослужбовців. Зокрема, мова йде про: українсько-польських навчаннях «Сільвер Сейбер – 2021», українсько-румунському навчанні «Ріверайна – 2021», українсько-британських навчань «Козак Мейс – 2021», українсько-американському навчанні «Репід Трайдент – 2021», українсько-британських навчань «Воріер Вотчер – 2021», українсько-польських навчаннях «Три Меча – 2021», українсько-американському навчанні «Сі Бриз – 2021».

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com