Іпотечні ставки в Україні мають знизитися до 8% | Київ.Info

Іпотечні ставки в Україні мають знизитися до 8%

Будівельна галузь України потребує прозорих «правил гри», які повинні бути зрозумілими для всіх учасників – для покупців, будівельників і податкової. Права кредиторів при цьому мають бути захищені, а іпотечні ставки – знижені до 8%.

Таку заяву під час форуму «Житлове будівництво як інструмент підтримки економіки України: оподаткування чи іпотека» озвучив президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе.

За словами Льва Парцхаладзе, ще в березні поточного року іпотечна ставка в Україні становила 18-24%, а вже у вересні впала нижче 13%. Проте, зазначає президент КБУ, країна потребує зниження іпотечної ставки до 8-10%.

Варто зауважити, що учасники форуму «Житлове будівництво як інструмент підтримки економіки України: оподаткування чи іпотека» визначили ключові механізми та інструменти, необхідні для запуску успішної іпотеки в Україні.

За словами Парцхаладзе, мова йде про зниження первинного іпотечного внеску до 10% (зараз 25%), забезпечення захисту прав кредиторів та врахування при наданні іпотеки доходу всіх членів сім’ї.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com