Із грошима та документами: у Києві кур'єр Glovo вкрав гаманець клієнтки - Київ.Info

Із грошима та документами: у Києві кур’єр Glovo вкрав гаманець клієнтки

Киянка, яка стала жертвою крадіжки, намагається повернути собі хоча б водійське посвідчення німецького зразка. Потерпіла стверджує, що 4 липня її обікрав кур’єр компанії Glovo.

Як написала у фейсбуці Олександра Зізенкова, крадіжка сталася у неї вдома, у житловому кварталі Mega City. За словами жінки, кур’єр Glovo, який виконував замовлення, забрав із собою її гаманець.

Скільки грошей дісталося зловмиснику, невідомо.

Міг викинути разом із документами

  • У пості в спільноті “Позняки, Осокорки, Харківський – житлові масиви Дарницького району” потерпіла зазначила, що дзвонила кур’єру кілька разів, але той каже, що нічого не брав.
  • Жінка звернулася до поліцейських та передала їм дані кур’єра.
  • Судячи з камер біля будинку, чоловік не викидав гаманець біля будинку.

Мене вчора обікрали вдома, чоловік, який доставляє замовлення з Glovo. З ним пішов гаманець червоного кольору, гроші, карти. Але мені дуже важливо знайти водійські права німецького зразка, які були в гаманці,
– зазначила жінка.

У компанії Glovo інцидент наразі ніяк не прокоментували, пообіцявши з’ясувати інформацію щодо інциденту та поділитися нею згодом.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com