Кабмін зайнявся космосом – Київ Інфо

Кабмін зайнявся космосом

Кабінет міністрів України затвердив концепцію загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми на 2018-2022 роки. 

Проект відповідного розпорядження Кабінету міністрів схвалили, причому навіть без обговорення, пише «Інтерфакс».

Концепція закріплює метою національної космічної програми на 2018-2022 роки «підвищення ефективності використання наявного космічного потенціалу для вирішення актуальних завдань, в тому числі, соціально-економічного, екологічного, інформаційного, наукового розвитку суспільства, а також забезпечення інтересів держави в сфері національної безпеки і оборони «.

У числі заходів нової держпрограми створення вітчизняних систем ДЗЗ «Січ-2-1» (2020 рік), «Січ-2-2» (2021), «Січ-2М» (2024), а також нових космічних апаратів «Либідь-2», «Аерозоль», «Січ-3-0».

Крім того, нова космічна програма закріплює завдання по створенню перспективної ракетно-космічної техніки, в тому числі в рамках міжнародного співробітництва з приватними компаніями; поглиблення співпраці з Європейським космічним агентством (ESA).

Заходи космічної програми включають, серед іншого: створення і експлуатацію космічних апаратів для отримання на системній основі даних від вітчизняної системи космічного моніторингу; створення національної системи геоінформаційного забезпечення та моніторингу як частини європейської програми Copernicus і міжнародної системи GEOS; трансфер технологій ракетно-космічної галузі в інші галузі економіки.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook