Кандидат в депутати від “Слуги народу” зробив пропозицію руки і серця прямо під час з’їзду | Київ.Info

Кандидат в депутати від “Слуги народу” зробив пропозицію руки і серця прямо під час з’їзду

Дівчина погодилася. І вже після цієї хвилюючої події зізналася, що навіть не могла подумати, що їй зроблять пропозицію саме так.

Сьогодні в Слов’янську, під час передвиборчого з’їзду «Слуги Народу» в Донецькій області, кандидат в депутати з Краматорська Володимир Алдохін зробив пропозицію руки і серця Катерині Проценко – кандидату в депутати із сусідньої Костянтинівської громади.

Молоді люди познайомилися влітку під час навчання в «Школі місцевого розвитку» – тренінгового проекту для майбутніх депутатів місцевих рад від «Слуги Народу».

Відносини розвивалися стрімко, і вже через два місяці після знайомства Володимир вирішив зробити пропозицію своїй обраниці.

«Так сталося, що під час навчання я став не тільки «Слугою Народу», а й слугою твого серця. Катюша, кохана, сьогодні я пропоную тобі свої руку і серце. Будь моєю дружиною!», – з такими словами на сцені Володимир зробив пропозицію.

Дівчина погодилась. І вже після цієї хвилюючої події зізналася, що навіть не могла подумати, що їй зроблять пропозицію саме так.

«Я повинна була виступати, розповісти про школу депутата. І тут така несподіванка, такий сюрприз. Це шок! Звичайно я сказала «Так». Ми ж любимо один одного», – розповіла Катерина.

Молоді люди розповіли, що одружаться вже після виборів, щоб не відволікатися від виборчої кампанії на підготовку весілля.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook