Карантин вихідного дня перетворився на передвиборчу кампанію Садового: "Пишіть, розберемося..." - Київ.Info

Карантин вихідного дня перетворився на передвиборчу кампанію Садового: “Пишіть, розберемося…”

Львівський мер Андрій Садовий підвів підсумки першого дня так званого “карантин вихідного дня”. Варто нагадати, що раніше Львівська міська рада відмовилася виконувати волю Кабміну і не стала вводити у Львові вихідний на суботу та неділю.

 Однак львівська поліція, з волі уряду, склала в суботу, 14 листопада, десятки адмінпротоколів на місцевих підприємців, які вийшли на роботу – мова йде насамперед про ринки і дрібні кафе. Про це стало відомо завдяки повідомленням місцевих ЗМІ.

“Ми розуміємо, що поліція робила свою роботу, ми не маємо до них претензій, вони люди підневільні, а ми робили свою роботу. Але ми маємо достатньо підстав вважати, що всі ці протоколи буде оскаржено в судах і буде визнано недійсними”, – заявив у суботу ввечері Андрій Садовий, і закликав звертатися до міськради всіх львівських підприємців.

Публікація Андрія Садового, скріншот: Facebook

За його словами, в суботу юристи мерії обробили кілька телефонних звернень і близько 50 разів безпосередньо виїжджали на місця, де виникали суперечки між копами і підприємцями. У мерії зібрали інформацію про більшість оштрафованих підприємців і мають намір оскаржити складені копами адмінпротоколи в судах.

“Друзі підприємці, чиїх протоколів у нас немає, будь ласка, залиште їх в нашому центрі в міській раді. Будемо допомагати оскаржити”, – додав Садовий.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com