Карантин вихідного дня: Степанов озвучив остаточний вердикт для українців | Київ.Info

Карантин вихідного дня: Степанов озвучив остаточний вердикт для українців

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що уряд не має наміру продовжувати карантин вихідного дня.

 У відомстві бачать тенденцію до зменшення динаміки зростання кількості хворих коронавірусом, незважаючи на недотримання карантинних обмежень.

Однак у МОЗ розраховували на більший ефект від локдауну на вихідних. За його словами, ефективність обмежень, які діють під час вихідних, можна буде оцінити після третьої пари вихідних.

карантин в Україні, фото: unian

Раніше повідомлялося, що якщо в Україні введуть локдаун, то рух міського, внутрішньообласного та міжміського транспорту обмежувати не будуть.

Таку заяву зробив міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі телеканалу “1+1”. Він зазначив, що внутрішні перельоти також скасовувати не планується. Однак що стосується міжнародного авіасполучення, то тут варто брати до уваги ситуацію в іншій країні.

“Навіть у тих країнах, які вводили деякі обмеження щодо функціонування різних галузей, транспорт залишається працювати. Це артерія насамперед для економіки. Інакше важко ділову активність підтримувати. Я буду наполягати, щоб транспорт залишався робочим”, – сказав міністр.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com