Катастрофічні темпи, – Турчинов заявив, що скорочення населення України загрожує нацбезпеці – Київ Інфо

Катастрофічні темпи, – Турчинов заявив, що скорочення населення України загрожує нацбезпеці

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов повідомив, що кількість українців щороку скорочується катастрофічними темпами.

Заява про це з’явилася на веб-сторінці Турчинова.

Секретар РНБО повідомив статистичні дані, згідно з якими близько 1 мільйона людей в Україні мають наркотичну залежність, ще більше – страждають від алкоголізму. Щороку від наркозалежності, алкоголізму та різних захворювань, пов’язаних з ними, вмирають близько 120 тисяч людей.

Додайте до цього величезну кількість українців, які щороку залишають Україну в пошуках кращої долі, а також зменшення народжуваності, старіння нації та, відповідно, збільшення загального рівня смертності населення. Все це призводить до того, що кількість українців щороку скорочується катастрофічними темпами і все це в результаті становить реальну загрозу національній безпеці нашої держави, – заявив Турчинов.

Політик додав, що державі бракує системних та дієвих програм боротьби з наркоманією та алкоголізмом. Турчинов також згадав про релігійні організації, які без підтримки держави створюють реабілітаційні центри і поскаржився на їх переслідування з боку держави.

“Замість підтримки, про що свідчать листи, які надходять до мене, спостерігається протидія їх роботі з боку силових структур. … Лише за останні два роки був проведений 21 обшук реабілітаційних центрів, порушені кримінальні справи. Це викликає надзвичайно багато питань щодо мотивації подібних дій”, – повідомив Турчинов.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook