Катеринчук: У влади з’явився новий адміністративно-кримінальний ресурс | Київ.Info

Катеринчук: У влади з’явився новий адміністративно-кримінальний ресурс

Уявіть собі країну, у якій, як у Сомалі, будь-якого громадянина можуть схопити люди в масках і відвезти незрозуміло куди.

Про це заявив лідер Європейської партії України Микола Катеринчук в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ -проти!» на телеканалі ZIK.

«Насправді те, що зараз відбувається в Україні, зокрема і ситуація із Саакашвілі, це абсолютно не смішно. Уявіть собі країну, у якій, як у Сомалі, будь-якого громадянина можуть схопити люди в масках і відвезти незрозуміло куди. Тому політичний процес в Україні зупинився і розвитку далі за правління такої влади не буде», – підкреслив Катеринчук.

На думку політика, Порошенка та його команду сьогодні цікавлять тільки їхні політичні опоненти та рейтинги.

«Завдання Банкової вбити в голову кожному українцю, що Порошенко за будь-яких обставин проходить до другого туру президентських виборів. Але це не правда, адже він має менш ніж 7% підтримки населення.

Тому влада намагатиметься переслідувати усіх рейтингових політиків. Після Саакашвілі буде Тимошенко, потім Гриценко і так далі, поки Порошенко не залишиться із політичним мотлохом, який йому у другому турі складе уявну конкуренцію для перемоги», – певен Микола Катеринчук.

Також він зауважив, що окрім намагання Порошенка контролювати сервер ЦВК для підрахунку голосів, окрім формування кишенькових Адміністративних судів, де будуть оскаржуватися результати виборів, влада створила навіть новий вид адміністративного ресурсу.

«Раніше адмінресурс в Україні був такий, коли, наприклад, чи то директор заводу, чи якийсь успішний управлінець ручався за політика і просив своїх працівників голосувати за нього. Також таким адмінресурсом були місцеві та обласні чиновники, мовляв, якщо проголосуєте, то будуть дороги, школи і тому подібне.

Зараз же з’явився новий вид – адміністративно-кримінальний ресурс. Відтак, у кожного кандидати в президенти має бути своя армія тітушок, які будуть трощити дільниці, де їхній кандидат програв, будуть фальсифікувати результати голосування та займатися скупкою голосів, і поліція їх зачіпати не буде», – наголосив Микола Катеринчук.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com