Кернес влаштував шикарний бал-маскарад за рахунок харків’ян: дами запрошують кавалерів | Київ.Info

Кернес влаштував шикарний бал-маскарад за рахунок харків’ян: дами запрошують кавалерів

У Харкові за бюджетні кошти провели студентський бал-маскарад, учасники якого фотографувалися на тлі банера Партії “Блок Кернеса — успішний Харків”.

Про це повідомляється, посилаючись на цивільну мережу “Опора”.

За інформацією громадських діячів, захід відбувся 16 жовтня в готелі Kharkiv Palace.

У фотозвіті, який викладений на сайті мерії, є фотографії з символікою партії. Учасники і чиновники Харківської міськради фотографуються на тлі агітаційного банера з написом “успішний Харків” і логотипом партії. Серед чиновників – заступник міського голови Костянтин Лобойченко та директор у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради Олексій Чубаров.

Саме цей Департамент наприкінці вересня уклав угоду з ФОП Тимченко Неоніла Іванівна на послуги з організації та проведення студентського балу вартістю 195 тис.грн.

У договорі зазначено, що мова йде саме про організацію івенту, який проходитиме 16 жовтня в готелі Kharkiv Palace. Зокрема, 28 тис. грн витратили на створення фотозоні і ще 12 тис.грн на послуги фотографа.

Ще 44 тисячі мерія Харкова заплатила за оренду готелю Олександра Ярославського. При цьому чиновники і учасники свята (в тому числі – кандидати в депутати) позували на тлі банера “Блок Кернеса – успішний Харків”.

 “Опора” намагалася взяти коментар у директора Департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міськради Юрія Сидоренка щодо використання агітації під час проведення заходу за бюджетні кошти. Однак він поклав трубку, як тільки почув питання.

Після цього фото з елементами агітації видалили з сайту міськради.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook