Клімкін розповів про план Путіна щодо України | Київ.Info

Клімкін розповів про план Путіна щодо України

Ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін розповів про план президента РФ Володимира Путіна щодо України.

Про це він повідомив у Facebook.

“Володимир Путін може радіти. Жодна країна світу, крім України, під час пандемії коронавірусу не влаштовує чехарду з міністрами, не продукує гучних корупційних скандалів і не демонструє тотальної кризи державного управління. Справи Росії теж далекі від ідеальних. Темп конституційних поправок остаточно втрачений, гра з ціною на нафту закінчилася “пострілом собі в ногу” і принизливими переговорами з ОПЕК. 47% росіян не підтримують “обнуління” терміну перебування Путіна при владі, 40% не хоче бачити його президентом ще раз, а боротьба з пандемією коронавірусу ще попереду.

Все це насправді погані новини для України. Внутрішні проблеми Росії не мають простих рішень і точно не мають таких, які б додавали поулярності російському керівництву. Бажання “відігратися” за рахунок зовнішніх бліцкригів буде зростати, особливо на фоні зростання у нас внутрішньої нестабільності. Путін знає, як створювати і використовувати приводи, зокрема, суспільні виступи, але головне, щоб таких приводів не створювали йому ми.

Нормандського саміту немає, він Путіну не потрібен. Коронавірус тут ні до чого – останнім часом відбулися саміти ЄС, Сімки, Двадцятки та ще багато інших. По відео і все ок, а Нормандії і обмінів немає, оскільки Путіну не вигідно створення видимості процесу. Він буде торгуватися, але не з нами, буде нападати. Дуже ймовірно, що одночасно. Головне – не допомагати йому створенням бардаку в Україні”, – вважає Клімкін.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook