Кличка спіймали на брехні щодо вакцини в Києві - Київ.Info

Кличка спіймали на брехні щодо вакцини в Києві

Кличка спіймали на брехні щодо вакцини в…

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Telegram-канал екс-депутата.

“27 січня мені подзвонив Віталій Кличко і клятвено пообіцяв, що вже протягом двох-трьох тижнів він привезе до Києва вакцину від коронавірусу. Мій аргумент про те, що в усьому світі дефіцит вакцини він відкинув, як малозначущою факт, а він її привезе. Правда Віталій не зміг назвати мені ні виробника вакцини, ні її ціни. Я посміхнувся і сказав, що він нічого не привезе, але я готовий три тижні почекати”, – написав Береза.

Він зазначив, що три тижні минуло, а вакцини ні від Кличка, ні від Степанова немає, а гучні обіцянки так і залишилися порожнім струсом повітря.

За словами Берези, він сьогодні двічі телефонував до мера, щоб дізнатися,  яка ситуація з вакциною, однак той не відповів. 

І це логічно. А що б він мені сказав? Що це була його спроба почати президентську компанію з того, що він хвацько пообіцяв привезти вакцину? Так треба ж не тільки обіцяти, а й робити.  А ще я так і не отримав від Кличка назва вакцини, яку він нібито хотів привезти і її ціну. Тому що не можна назвати те, чого у тебе немає”, – написав він.

“Є правда ще один нюанс у цій історії. 21 грудня в ЄС була офіційно сертифікована вакцина BNT162b2, розроблена німецькою компанією BioNTech і американською Pfizer. Та сама вакцина, яка в кількості: 117 000 доз повинна надійти в Україну і досі не отримала сертифікат і лише вчора була подана на сертифікацію. Чому? Забули зв’язатися з виробниками, забули забронювати квоти вакцини, забули закупити спеціальні шприци, забули сертифікувати вакцину. Не забули тільки попіаритися на цьому і витратити, без тендерів, гроші на дороги з фонду з протидії COVID-19”, – додав Береза.

Нагадаємо,  раніше міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що столична влада веде переговори з кількома американськими та європейськими компаніями-виробниками вакцини від коронавірусу.

Київська міська рада першою в Україні виділила 140 млн грн на вакцинацію від коронавірусу внесла зміни до міської цільової програми “Здоров’я киян” на 2020-2022 роки та виділила 140 млн грн на вакцинацію від коронавірусу у столиці.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com