Кличко пообіцяв київським графітчикам цистерну фарби | Київ.Info

Кличко пообіцяв київським графітчикам цистерну фарби

Мер Києва Віталій Кличко пообіцяв столичним графітчикам виділити цистерну фарби.

Таку заяву Кличко оприлюднив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Так, Кличко зазначив що у хлопців, яких він застав за розмальовуванням стін в центрі столиці були благі наміри. Тому він не проти підтримати їх ініціативу. Таким чином мер Києва вирішив виділити їм цистерну фарби. А також всіляко сприяти тому, щоб вони та інші ентузіасти безперешкодно зафарбовували міські стіни в історичних частинах Києва.

 “Тільки не іншими розписами, а зафарбовували різну “творчість”! І, якщо ці хлопці дійсно хочуть робити добру справу на благо міста, – фарба і все необхідне буде! В такому разі, в мене теж є пропозиція: я готовий виділити не кілька відер, а цистерну фарби! – Щоб вони та інші небайдужі допомагали місту прибирати надписи хоча б з історичних будинків столиці. ” – повідомив Віталій Кличко.
Варто нагадати, що нещодавно Кличко застав в одному з дворів у центрі міста двох молодих людей, які малювали на стінах. Мер поспілкувався з ними і викликав поліцію, але один “художник” втік до того, як приїхали правоохоронці.

Після цього інциденту начальник Муніципальної варти” Сергій Бондар звернувся до мера з проханням переглянути справу. За його словами, хлопці замальовували рекламу телеграм-каналів, які продають наркотики. До слова, активісти якраз виводили на стіні слоган “White lives matter” (“Життя білих має значення” – протилежний до гасла “Black lives matter”, популярному в США після смерті Джорджа Флойда).

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook