Кличко пояснив, чому Київ закупив білоруські автобуси – Київ Інфо

Кличко пояснив, чому Київ закупив білоруські автобуси

Київський міський голова Віталій Кличко розповів, що закупки автобусів виробництва мінського заводу МАЗ почалися задовго до нинішнього політичного загострення в Білорусі.

Про це сказав очільник столиці. «Вони вже закуплені, і багато років ми їх закуповували. Мінські автобуси по якості… Вони „мінські“, знаєте, як? Двигун — Мерседес, коробка — французьке Пежо, тобто всі складові європейські, відповідають всім нормам, сучасні. І на тендерах найкращу ціну і якість вони демонструють», — сказав він.

«Зараз політична ситуація в Білорусі змінилася. Але ці закупівлі були до цього політичного загострення», — підкреслив Кличко.

Він також зазначив, що Київ закуповує і техніку львівської компанії Електрон, польської РЕSА, а також Татра-Юг, українського підприємства, що виробляє трамваї за технологією чеської Татри.

«Я розумію, що ми повинні підтримувати вітчизняного виробника, але у нас вимоги до вітчизняного виробника: будь ласка, якість. Це вкрай важливо. Ми можемо купити, але якщо вони не будуть їздити, а будуть ремонтуватися, навіть нові, то це не дуже добре», — наголосив міський голова.

У жовтні 2020 року Київ отримав 50 нових автобусів виробництва заводу МАЗ в рамках контракту на закупку 200 автобусів білоруського заводу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com