Кличко пояснив, що буде з комунальними пільгами після карантину – тримайтеся, кияни | Київ.Info

Кличко пояснив, що буде з комунальними пільгами після карантину – тримайтеся, кияни

Пільги на оплату комунальних послуг у Києві будуть діяти до кінця карантину.

У той же час мер Києва зазначив, що загальний рівень оплати за житлово-комунальні послуги на кінець березня досяг 80%.

У столиці пільговий період оплати за комунальні послуги триватиме до закінчення карантину, заявив мер Віталій Кличко в ході онлайн-брифінгу.

“У нас була норма знижки 10 відсотків для тих, хто заплатить до 20 числа поточного місяця. Тепер ця знижка буде діяти для всіх, хто сплатить до кінця місяця”, – сказав Віталій Кличко.

Разом з тим, за його словами, це не означає, що за комунальні послуги не треба платити взагалі.

Ще столичний мер зазначив, що з-за обмежувальних заходів у місті “різко впав рівень сплати”. Загальний рівень оплати за житлово-комунальні послуги на кінець березня в Києві не досяг 80%.

“З-за обмежувальних заходів в місті різко впав рівень оплати. Загальний рівень оплати за житлово-комунальні послуги на кінець березня в Києві не досяг 80%. Порівняно з лютим, значно менше киян заплатили за послуги”, – додав мер міста.

Так само, Кличко нагадав, що зараз є величезний вибір сервісів, за допомогою яких можна оплатити комунальні послуги, не виходячи з дому.”Велике прохання до тих, хто вже платить онлайн: в особистому кабінеті ви можете зареєструвати декілька адрес і сплатити за своїх батьків, бабусь і дідусів, які не користуються онлайн-сервісами”, – повідомив мер Києва.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook