Кличко про обмеження транспорту в Києві: іншого способу стримати COVID-19 немає - Київ.Info

Кличко про обмеження транспорту в Києві: іншого способу стримати COVID-19 немає

Обмеження в роботі транспорту в Києві – це єдиний спосіб перервати ланцюжок поширення коронавірусу. Таку думку висловив мер Києва Віталій Кличко.

За словами Кличка, міська влада Києва спеціально ввела локдаун та обмеження в транспорті. Це було зроблено для того, аби запобігти поширенню коронавірусу.

“Ми спеціально оголосили локдаун і обмеження у переміщенні транспортом. Це єдиний шлях, який на сьогодні забезпечить розрив такої передачі інфекції”, – каже Кличко.

За його словами, таке рішення було прийнято в результаті консультацій з Інститутом імені Роберта Коха, який займається вивченням інфекційних захворювань та способів їх поширення (Берлін).

“Я постійно консультуюся з Інститутом Коха і багато країн Європи зараз прийшли до таких обмежень”, – пояснив Кличко.

За його словами, є два способи, завдяки яким можна зупинити поширення коронавірусу. Перший – вакцинація, другий – переривання ланцюга передачі інфекції. Тому міська влада столиці вирішила ввести обмеження в транспорті, щоб перервати цей ланцюжок. Тепер переміщатися в громадському транспорті можуть тільки ті, хто має відношення до забезпечення життєдіяльності Києва – медики, військові, поліція, працівники комунальних підприємств та інші.

“Ми роздали 500 тисяч перепусток”, – уточнив Кличко.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com