Кличко про ожеледицю: На дорогах працювали понад 300 одиниць спецтехніки | Київ.Info

Кличко про ожеледицю: На дорогах працювали понад 300 одиниць спецтехніки

Одні і ті самі ділянки вулиць довелося обробляти по кілька разів, тому що вони знову замерзали

Вночі на дорогах працювали понад 300 одиниць спецтехніки

Вночі на дорогах працювали понад 300 одиниць спецтехніки

Вночі на дорогах працювали понад 300 одиниць спецтехніки

У Києві вночі через ожеледицю на дорогах працювали понад 300 одиниць спецтехніки “Київавтодору”. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

“Уночі працювали понад 300 одиниць спецтехніки і 36 бригад із ручного прибирання. Понад 270 працівників. Також до боротьби з ожеледицею залучені 5 тисячі двірників та 60 одиниць техніки житлово-комунальних підприємств”, – повідомив Кличко.

Опади тривали до 6-ї години ранку за температури -1. Тож дорожникам довелось обробляти одні й ті самі ділянки вулиць по кілька разів.

Мокрий сніг із магістралей прибирали за допомогою колон спецтехніки. Триває в місті і постійна обробка тротуарів, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту.

“Я також звертаюся до власників кафе, ресторанів, магазинів не нехтувати правилами благоустрою і обробити протиожеледними засобами територію біля своїх закладів. Бо погодні умови такі, що це треба робити регулярно через певний час. Оскільки на оброблених ділянках тротуарів знову швидко з’являється ожеледь”, – підкреслив Кличко.

Як повідомлялося, у Києві 10 грудня через ожеледь постраждали 163 людини – 150 дорослих та 13 дітей, також и сталося 72 ДТП.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook