Кличко розказав, як зменшити суми за тепло у платіжках киян | Київ.Info

Кличко розказав, як зменшити суми за тепло у платіжках киян

Питання вартості енегоесурсів уже який рік є темою №1 для міського господарства будь-якого міста Укаїни. У Києві міська влада фінансує програми з енергоефективності, аби зекономити ресурси для опалення будинків у столиці та зменшити суми за тепло у платіжках киян. Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив мер столиці Віталій Кличко, інформує прес-служба мера.

Він зазначив, що міська влада підтримує впровадження програм із енергоефективності, аби знизити витрати енергії на опалення будинків та зменшити суми за теплопостачання у платіжках киян.

– Поки у нас був дешевий газ, українці мало звертали увагу на програми з енергоефективності. Однак, враховуючи нинішні тарифи, питання енергозаощадження стало надзвичайно актуальним. Ми, зокрема, реалізовуємо програму «70/30» завдяки якій 70% витрат на термомодернізацію будинку дає місто, і лише 30% – сплачують мешканці будинку. І у цій програмі вже взяли участь 213 київських будинків, і такі інвестиції окупаються за 2 роки, – підкреслив Віталій Кличко.

Він вчергове нагадав, що місцева влада не формує тарифи на енергоносії – це прерогатива уряду та НКРЄКП.

– Однак, ми робимо все можливе, аби зняти значне фінансове навантаження на мешканців столиці через великі суми в платіжках за опалення. І програма з енергозбереження – один із таких дієвих інструментів, завдяки якому Київ сьогодні – лідер серед міст країни за рівнем впровадження проектів із енергозбереження. Вони реалізовуються, як в житлових будинках, так і в закладах соціальної сфери – одинадцять навчальних закладів цього року також приєдналися до програми, і роботи там виконані за рахунок бюджетних коштів, – наголосив міський голова.

Загалом, додав Віталій Кличко, за останніх 4 роки завдяки організаційним і технічним заходам у школах і дитсадках вдалося зекономити сумарно 55 млн грн на енергоносіях. Ці кошти були спрямовані на подальші заходи з енергозбереження в столиці.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com