Кличко розповів як киянам заощадити 40% на комунальних послугах - Київ.Info

Кличко розповів як киянам заощадити 40% на комунальних послугах

Кличко розповів як киянам заощадити 40%… Фото: КМДА

Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на пресслужбу Київської міської ради.

Кличко розповів про це під час відвідування будинку на вул. Йрданській, що в Оболонському районі, де встановили індивідуальний теплопункт, оновили мережі та замінили вікна і двері на енергозберігаючі.

Загальна вартість робіт у будинку склала 1,2 млн грн. З яких допомога міста становила – 850 тис. грн, тобто 70%. У результаті вартість комунальних послуг для мешканців знизилась майже на 40%.

“Так, за грудень власники двокімнатної квартири площею 60 кв. м сплатили менше тисячі гривень. Тоді як мешканці такого ж будинку поруч, де енергоефективних робіт ще не здійснювали, сплатили за таку ж площу майже вдвічі більше”, – зауважив міський голова.

У столиці діє дві програми співфінансування. Це конкурс “70/30” для ОСББ та ЖБК, коли місто оплачує 70% вартості робіт, а мешканці – 30%. А також програма “Капремонти”, що працює для всіх без винятку будинків і має лояльніші умови співфінансування.

“За кілька останніх років у рамках механізмів співфінансування на термомодернізацію житлових будинків спрямували близько мільярда гривень. За цей час місто виділило понад 600 млн грн, самі ж мешканці зібрали понад 300 млн грн”, – зазначили у пресслужбі.

У програмах енергоефективності вже взяли участь близько 600 столичних будинків.

Також в Київраді додали, що на цей рік у бюджеті столиці передбачили 200 млн грн на здійснення енергоефективних робіт та капремонтів у багатоквартирних будинках Києва.

Нагадаємо, що у Київській міській адміністрації заперечили чутки про можливе підвищення вартості проїзду у міському пасажирському транспорті.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com