Коли знесуть Шулявський міст у Києві. ФОТО – Київ Інфо

Коли знесуть Шулявський міст у Києві. ФОТО

Шулявський шляхопровід у Києві почнуть демонтувати на початку листопада. Про це заявив директор КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» Максим Калінін, повідомляє УКРОП із посиланням на Патріоти України.

«У перші тижні листопада ми розпочнемо роботи з демонтажу», — сказав він. Він додав, що такі роботи триватимуть кілька місяців. «Роботи по демонтажу не можуть відбутися за день-два. Це певний процес він буде тривати упродовж 3-3,5 місяців. Але на активну стадію, коли вже будемо демонтувати самі бетонні конструкції, ми орієнтовно вийдемо в середні грудня», — сказав Калінін.

Він додав, що наразі тривають роботи з перекладання інженерних мереж на з’їздах і заїздах. «До початку демонтажу ми їх заасфальтуємо, організуємо дорожній рух, ввімкнемо три світлофорні об’єкти, і після цього будемо приступати до демонтажних робіт», — сказав директор КП. За його словами, рух під час демонтажу не перекриватимуть.

«Обмежувати рух на вихідних, можливо, будемо, але проспект Перемоги ми не перекриватимемо однозначно», — запевнив Калінін.

За словами директора Департаменту транспортної інфраструктури Сергія Симонова, рух авто організують з вулиці Вадима Гетьмана на Довженка через проспект Перемоги.

«Рух пустимо з Гетьмана на Довженка через проспект Перемоги за допомогою встановлення там світлофорів. Світлофори будуть пропускати потоки по проспекту Перемоги, потім будуть вмикатися на червоне світло, і будемо запускати потоки з Гетьмана на Довженка», — пояснив Симонов.

Калінін відзначив, що наразі виконано близько 5% робіт, усе йде відповідно до графіка. «На сьогодні орієнтовно виконано робіт на 5%. Метал для металоконструкцій нової естакади ми замовимо у жовтні, демонтаж основний буде у грудні-січні, а на монтажні роботи нових металоконструкцій орієнтовно будемо виходити десь у березні-квітні», — сказав директор КП.

Він додав, що роботи фінансуються, тому виконуються і виконуватимуться без затримок. «Роботи фінансують. Кошти передбачені частково в цьому році, щоб ми могли виплатити аванси, профінансувати роботи на січень, частково будуть виділені в наступному році. Простою в роботі не буде, робота буде виконуватися постійно і в грудні, і в січні, і в лютому. Ми орієнтуємося виконати всі роботи до Дня Незалежності 2019 року«, — підсумував Калінін.

Нагадаємо, 27 лютого 2017 року у Києві частково обвалився Шулявський міст. У липні 2018 року Київська адміністрація затвердила проект реконструкції транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Гетьмана.

Це сталося на наступний день після того, як комісія Київради з питань транспорту не підтримала петицію киян, що передбачає проведення міжнародного конкурсу на кращий проект реконструкції. Затверджений КМДА проект передбачає будівництво неповної «конюшини» з трьома з’їздами (замість класичних для «конюшини» чотирьох).

Загальна кошторисна вартість будівництва станом на червень 2018 року становила 830 мільйонів гривенть.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook