Комітет Конгресу оприлюднив конституційне підґрунтя для імпічменту Трампа | Київ.Info

Комітет Конгресу оприлюднив конституційне підґрунтя для імпічменту Трампа

Демократи у Палаті представників оприлюднили доповідь щодо конституційних підстав для імпічменту нинішнього президента Сполучених Штатів Дональда Трампа через “Українагейт”.

Представники Демократичної партії в комітеті з питань юстиції Палати представників Конгресу США оприлюднили в суботу, 7 грудня, доповідь про конституційні та історичні підстави для імпічменту президента США Дональда Трампа. Останнього звинувачують у тому, що він намагався чинити тиск на керівництво України з метою змусити розпочати розслідування проти Хантера Байдена, сина Джо Байдена – потенційного суперника Трампа на виборах наступного року.

В оприлюдненому документі на 55-ти сторінках члени Демпартії перелічили ті конституційні підстави, до яких вони можуть прив’язати пункти імпічменту Трампа. У доповіді зокрема зазначається: “Імпічмент – остання конституційна відповідь президенту, котрий хибно уявляє себе монархом”.

Голова комітету з питань юстиції, демократ Джеррольд Надлер наголосив, що імпічмент – єдиний шлях, аби притягнути Трампа до відповідальності за його поведінку. “Президент Трамп зловживав своєю владою, зрадив інтересам нашої національної безпеки та завдав шкоди нашим виборам, і все це – заради власної вигоди”, – заявив Надлер, цитує агенція новин Reuters. “Конституція містить лише один правовий засіб у відповідь на його протиправну поведінку – імпічмент”, – додав конгресмен-демократ.

Доповідь укладено за зразком аналогічних документів, представлених 1974 та 1988 року під час розслідувань щодо імпічменту президентів Річарда Ніксона та Білла Клінтона, зазначає агенція новин dpa.

Нагадаємо, 5 грудня спікерка Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі заявила про початок процедури складання пунктів обвинувачення щодо оголошення імпічменту президенту Дональду Трампу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook