Комунальники розповіли, як борються в натовпами на київських пляжах | Київ.Info

Комунальники розповіли, як борються в натовпами на київських пляжах

У Києві відкрили 12 пляжів.  Пляжі в Києві відновили роботу в умовах карантину, комунальники вживають заходів, щоб убезпечити відпочиваючих від коронавірусу.

Про це розповів директор з розвитку зон рекреації КП “Плесо” Костянтин Пігуля в ефірі каналу “Україна 24”.

“Пляжі в Києві вже працюють. Минулого тижня ми відкрили 12 пляжів, підготували весь комплекс заходів. У зв’язку з епідемією коронавірусу у нас на кожному пляжі й зоні відпочинку є попереджувальні та роз’яснювальні таблички про те, як себе поводити. Також у всіх вбиральнях та медпунктах встановлені санітайзери”, – зазначив він.

Пігуля повідомив, що комунальні працівники, медики та прибиральники працюють в масках, коли є безпосередній контакт з іншими людьми “Люди на пляжах можуть відпочивати без масок. Але у нас є лайвгарди на пляжах і в зонах відпочинку. Якщо є скупчення людей, вони підходять і проводять роз’яснювальну роботу. У 99% випадків люди розходяться або перебувають по 2-3 і великими скупченнями не відпочивають”, – додав він.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com