Коронавірус у Києві: Кличко розповів, хто помирає від ускладнень хвороби - Київ.Info

Коронавірус у Києві: Кличко розповів, хто помирає від ускладнень хвороби

Коронавірус у Києві: Кличко розповів, хт…

Про це на брифінгу заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє Depo.Київ.

“Більше стало в Києві хворіти дітей. І вони частіше потрапляють в лікарню, ніж рік чи пів року тому. Зі складнішим перебігом хвороби. В нас є діти, які потребують кисневої підтримки! Чого не було раніше”, – зазначив міський голова.

Він також наголосив, що у столиці також зростає смертність від коронавірусу – з  1 квітня у Києві померли 392 хворі.

“Як і на початку пандемії, помирають переважно люди похилого віку. Середній вік тих, чиє життя забрав вірус, – 70 років. У віці від 65-ти років померли 2778 хворих. Тим, кому було 50-64 роки – 800 хворих. Лікарі зазначають, що, через агресивність хвороби і більш складний її перебіг, збільшилась кількість летальних випадків серед людей більш молодого віку. У віці 30-49 років померли 211 киян”, – сказав Кличко.
 
За його словами, усього від початку пандемії у Києві померли 2027 чоловіків та 1770 жінки. У більшості випадків у померлих була супутня патологія, зокрема, серцево-судинна, цукровий діабет, надлишкова вага.

Нагадаємо, за минулу добу, 8 квітня, у Києві виявили 1 864 підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Від ускладнень хвороби померли 48 пацієнтів. Одужали 688 хворих.  

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com