Кожен десятий українець вважає, що на сході України триває війна між Росією і США — опитування | Київ.Info

Кожен десятий українець вважає, що на сході України триває війна між Росією і США — опитування

Оцінюючи ситуацію на Донбасі 10% опитаних українців висловили впевненість, що на сході України триває війна між Росією і США, ще 44% вважають це війною між Росією й Україною.

Про це свідчать результати дослідження, яке провела соціологічна служба Центру Разумкова протягом 13 — 17 лютого.

Ще 19% респондентів переконані, що на сході «відбувається сепаратистський заколот, підтриманий Росією», а 14% вважають це громадянською війною — конфліктом між проукраїнськи й проросійськи налаштованими громадянами України.

Ще 6% опитаних висловили думку, що на сході України триває «боротьба за незалежність Донецької та Луганської народних республік».

Під час дослідження опитали 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Вибірка, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками, не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Нагадаємо, як свідчить опитування Міжнародної організації з міграції, в Україні половина громадян, які воювали на Донбасі, після повернення з війни стикається з дискримінацією в суспільстві, бідністю й порушенням їхніх прав

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook