Кравчук пояснив, що чекає Росію, якщо вона продовжуватиме залякувати світ - Київ.Info

Кравчук пояснив, що чекає Росію, якщо вона продовжуватиме залякувати світ

Міжнародне співтовариство посилює тиск на Кремль, в цих умовах Росії загрожує розвал, якщо її керівництву “не вистачить елементарного розуму”.

Таку думку висловив перший президент, голова української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук.

“Суспільство наше вже не боїться. Воно стільки разів лякалося, що вже нам боятися немає чого. І це зрозумів Путін. Йому сказали: якщо ви зробите цей крок, то це буде дуже погано для вас. Це сказав Байден. І вони зупинилися. А зараз іде просто дипломатична війна між Росією і США. США кажуть: не можна пускати в США людей, які поводять себе, як слон у посудній лавці в самій же Америці. І це вже почало діяти. Європа обговорює питання про відключення Росії від SWIFT, а це відключення стане повним розвалом економіки Росії”, – сказав Кравчук.

За його словами, російське керівництво “поводиться недостойно”, але “є там люди, які бачать, до чого це може призвести”.

“Все валиться… в одному з цих розвалів я брав безпосередню участь, і цим пишаюся. І думаю, якщо в них (Росії – ред.) не вистачить елементарного розуму, то це може і для Росії закінчитися таким способом”, – сказав перший президент України.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.



ВІД OBLIVKI



ВІД LUCKYADS


Від Giraff



Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com