Кремль відмовляється йти на переговори з Україною – Офіс президента – Київ Інфо

Кремль відмовляється йти на переговори з Україною – Офіс президента

Російська Федерація відмовляється йти на переговори. Про це повідомив на брифінгу радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

Російська влада не йде на переговори з Києвом. Про це повідомив радник керівника Офісу президента Андрія Єрмака Михайло Подоляк.

Він зазначив, що Російська Федерація зараз не йде і не йтиме на жодні розмови. “Вони прийняли для себе фатальне рішення і вони спробують блискавично дограти це рішення, поки їх не змусять понести якусь відповідальність і сісти за стіл переговорів. Вони будуть намагатися за цей час максимально завдати нам шкоди, і досягти якихось своїх цілей”, – заявив Михайло Подоляк.

Водночас, як заявив секретар президента РФ Дмитро Пєсков, збройний напад на Україну не має на меті окупувати країну. Росія готова спілкуватися з керівництвом України, якщо Київ готовий говорити щодо нейтралізації військового потенціалу, який останнім часом виріс завдяки “активній діяльності зарубіжних країн”. ASPI news повідомляло, що Путін оголосив про вторгнення в Україну, а по українських містах окупанти завдали ракетних ударів. Також ми писали, що кордон України атакували російські війська з території Білорусі та Росії. Напад на прикордонні підрозділи та пункти пропуску відбуваються із застосуванням артилерії, важкої техніки та стрілецької зброї.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook